Pielęgnacja twarzyPielęgnacja ciałaPielęgnacja włosówMakijażPerfumeriaKosmetyki dla mężczyznKosmetyki dla dzieciLondon

Mleczka i płyny

służą do oczyszczania twarzy z makijażu oraz wszelkich zanieczyszczeń środowiska. Skutecznie usuwają makijaż twarzy i oczu, przy czym pielęgnują delikatną skórę twarzy, zapobiegając wysuszaniu i odświeżając ją. Mleczka do demakijażu zawierają nowoczesną formułę, opartą również na właściwościach przeciwzmarszczkowych, dzięki czemu Twoja skóra będzie nie tylko doskonale oczyszczona i odżywiona, jak również istniejące już zmarszczki staną się wyraźnie spłycone. Mleczka takie chronią także przed powstawaniem nowych zmarszczek, chronią przed podrażnieniami cery wrażliwej i naczynkowej. Mleczka, podobnie jak kremy, dobieramy do odpowiednich potrzeb skóry, rodzaju cery i wieku.

Strona główna Pielęgnacja twarzy Mleczka i płyny Mleczka Ziaja Phytoactiv Mleczko do demakija...
 
   

Ziaja Phytoactiv Mleczko do demakijażu 200 ml

7.90 PLN

Łagodne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy.

Działanie:
Dokładnie usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia skóry.Wyraźnie poprawia stan naczynek krwionośnych.Intensywnie nawilża i zmiękcza naskórek.

Efekty:
Zmniejszy się widoczność naczynek krwionośnych.Skóra jest przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Wiek: po 20 roku życia

Wskazania: polecane do każdego rodzaju cery z rozszerzonymi naczynkami.

Substancje aktywne: Ekstrakt z grzybów shii take, Phytotal, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E, Wyciąg z cyprysa, Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego, Wyciąg z lipy

Sposób użycia: nanieść mleczko na skórę i dokładnie zmyć twarz. Stosować razem z innymi preparatami z serii PhytoAktiv.

 
   
Strona główna O firmie Promocje Nowości Bestsellery Regulamin Aktualny stan koszyka Pomoc Mapa serwisu Partnerzy
www.e-styl.com
Zaprzyjaźnione strony: Pozycjonowanie
Sklep internetowy oferujący wyłącznie najwyższej klasy kosmetyki. Maskara , woda toaletowa - tylko wiodący producenci.
Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych
copyrights e-styl, 2007-2012
Wykonanie i hosting: projektwww.pl
oprogramowanie: SOTE